Wersja cyfrowa

 

E-prenumeratę zamówisz w naszej księgarni

 

Miesięcznik Egzorcysta oraz nasze książki dostępne są w wersji elektronicznej również w naszej księgarni

   

 

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 grudzień 2017 14:12
Redakcja

Redakcja strony internetowej

6 komentarzy

 • Link do komentarza m poniedziałek, 22 kwiecień 2019 22:37 napisane przez m

  Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola!

  Raportuj
 • Link do komentarza Seba poniedziałek, 24 lipiec 2017 07:53 napisane przez Seba

  2017 rok a apka pobrana z Google Play dalej nie działa.

  Raportuj
 • Link do komentarza Redakcja 2016 piątek, 03 czerwiec 2016 07:42 napisane przez Redakcja 2016

  Zachęcamy do pobrania naszych aplikacji na AppStore i Google Play.

  Raportuj
 • Link do komentarza dejmer środa, 11 maj 2016 22:26 napisane przez dejmer

  zamowilem 4 miesieczniki i nic nie dostalem, o co tu chodzi?

  Raportuj
 • Link do komentarza Anita sobota, 02 kwiecień 2016 15:09 napisane przez Anita

  Witam. Weszłam na prenumeratę elektroniczną i nic tu nie ma!!!! Gdzie jest ta prenumerata? Bo ja znalazłam jedynie w wersji elektronicznej jakieś dostępne pojedyncze numery. Nie ma tu żadnych konkretnych informacji. Strona jest zupełnie nieczytelna. Znajduje się na niej masę reklam ze zdjęciami, a tego co powinno być pod hasłem prenumerata elektroniczna, to nie ma. Jeśli chcę prenumeratę, to oznacza, że na mój elektroniczny adres będą przesyłane wszystkie numery miesięcznika. Więc gdzie to jest? Bo ja nic nie widzę ... Strona jest mało przejrzysta i nieczytelna.
  Niech ktoś to ogarnie!

  Raportuj
 • Link do komentarza Wojtek poniedziałek, 28 marzec 2016 09:03 napisane przez Wojtek

  Nowy sposób zamawiania wersji elektronicznych jest nieczytelny. Wcześniej wystarczyło kliknąć wybraną pozycję i wpisać numer karty i uzyskiwało się dostęp do wybranej pozycji. Teraz nieskończone logowania, przełączania, znowu logowania... . Nie wiem, dokąd to zmierza, ale mnie skutecznie zniechęciliście do zamawiania on line...

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

Już 55 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions