czwartek, 16 lipiec 2015 06:34

Wsparcie Redakcji Miesięcznika Egzorcysta

Szanowni Państwo,

Miesięcznik Egzorcysta jest i pragnie pozostać w 100% w polskich rękach. Chcemy być niezależni finansowo od różnych potęg tego świata, żeby móc głosić prawdę w sposób nieskrępowany. Trudno jest utrzymać się finansowo, ponieważ pismo jest niszowe - nie możemy liczyć na dużą sprzedaż i reklamy ze względu na poruszaną tematykę i tytuł czasopisma. Diabeł z pewnością też nam nie ułatwia życia. W tzw. XXI wieku nie jest to tematyka, której ważność i powaga jest rozumiana i doceniana przez ogół. Jednak uważamy, że istnienie Pisma i kumulacja wiedzy dotycząca szeroko pojętej walki duchowej, toczącej się tu i teraz, jest potrzebna, o czym przekonują nas choćby listy do redakcji.
 
Możemy liczyć tylko na ludzi świadomych, którzy rozumieją, że istnienie Miesięcznika jest z korzyścią dla konkretnych ludzi i całego społeczeństwa. Nie każdy może tworzyć Miesięcznik Egzorcysta osobiście, ale wspierając go modlitwą czy finansowo, przyczynia się do dobra innych i bierze udział w najważniejszej walce życia, walce o zbawienie duszy swojej i bliźnich, naszymi rękoma.
 
„Otrzymywanie środków do życia jest sprawą konieczności, ofiarowanie zaś jest sprawą miłości” (św. Augustyn).
 
Każdego prosimy choćby o westchnienie modlitwne.
 
Za każdego darczyńcę i czytelnika "Miesięcznika Egzorcysta" modlą się siostry klauzurowe z Karmelu oraz jest odprawiana Msza św. wotywna o Duchu Świętym w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca przez ks. prof. Krzysztofa Guzowskiego.

Zachęcamy Państwa do regularnego wspierania redakcji „Miesięcznika Egzorcysta”, ponieważ chcielibyśmy wydawać kolejne wartościowe pozycje, pomagające w walce duchowej. 

W przypadku pytań czy chęci współpracy w naszych działaniach prosimy o kontakt mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefoniczny 22 266 80 20.

Z wyrazami szacunku

Redaktor naczelny „Miesięcznika Egzorcysta”

Datek prosimy wpłacać na jedno z poniższych kont lub skorzystać z systemu Przelewy24 (w tym PayPal i karty kredytowe), który się pojawi po wpisaniu kwoty na naszej stronie.

Konto złotówkowe: 14 2490 0005 0000 4530 1381 6704

Konto w euro: PL 98 2490 0005 0000 4600 3447 8767

Konto dolarowe: PL 14 2490 0005 0000 4600 3958 4419

Przy przelewach z zagranicy należy podać kod SWIFT banku: ALBPPLPW

 

Ostatnio zmieniany sobota, 02 grudzień 2017 22:17
Redakcja

Redakcja strony internetowej

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

  • autorka książki: Pułapka gender. Karły kontra orły

  • Asyryjczyk pochodzący z Syrii, profesor UAM i Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, jeden z kilku osiadłych w Polsce użytkowników języka syriackiego, tłumacz języka arabskiego

  • absolwentka Karmelitańskiego Instytutu Duchowości (teologia duchowości chrześcijańskiej), autorka publikacji na temat duchowości

Już 41 pozycji


Powered by JS Network Solutions