wtorek, 02 wrzesień 2014 13:00

Zawsze stójmy blisko Krzyża!

 

 

Dzisiejsze czasy nie są wolne od magii, okultyzmu, praktyk bezpośrednio lub pośrednio odwołujących się do siły demona. Niestety, są ludzie, którzy nie rozumieją i nie uważają, że grzechem jest chodzenie do wróżek, czytanie horoskopów, układanie kart itp. Strzeżcie się, Bracia i Siostry! Nie myślcie, że zabawa w magię i czary to tylko niewinne ciekawostki. Nie można jednocześnie służyć Bogu i duchowi okultyzmu – Szatanowi. Zawsze stójmy blisko Krzyża! W nim cała nasza siła i moc! 

 

Przychodzi mi na myśl przykład świętych Cypriana i Justyny. Przed swym nawróceniem Cyprian zajmował się czarami i magią. Mocą złych duchów czynił znaki i cuda, rzucał klątwy. Pewnego dnia pewien mężczyzna poprosił go, żeby rzucił urok na młodą dziewczynę – Justynę, która nie odwzajemniała jego pożądliwej miłości. Klątwy, czary nie skutkowały, przy czym Cyprian nie pragnął już pozyskać kobiety dla zleceniodawcy usługi, lecz dla samego siebie.

Ostatnio zmieniany piątek, 04 wrzesień 2015 19:17
Redakcja

Redakcja strony internetowej

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

 • redaktor naczelny
  czasopisma „Królowa
  Różańca Świętego”

 • Pochodzi z parafii Niegowić. Jest dyrektorem agencji informacyjnej Vatican Service News w Rzymie. Jako dziennikarz brał udział w pielgrzymkach Jana Pawła II i Benedykta XVI, wchodząc w skład Volo Papale. Jest autorem kilku książek i filmów dokumentalnych oraz założycielem i opiekunem charyzmatycznych grup modlitewnych we Włoszech, którym patronuje bł. Jan Paweł II. Był bliskim współpracownikiem śp. bpa Pavla Hnilicy. Obecnie jest jednym z najbliższych współpracowników kard. Ivana Diasa, byłego prefekta Kongregacji Ewangelizacji Narodów i Krzewienia Wiary.

 • teolog, koordynatorka Misji
  Polskiej Instytutu Ewangelizacji
  Świata. Współinicjatorka
  Projektu Armia Dzieci

Już 57 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions