wtorek, 06 maj 2014 08:52

Królestwo Woli Bożej

 

Okrążyłem ziemię, przyglądałem się po kolei wszystkim stworzeniom, aby znaleźć najmniejsze pośród nich i znalazłem ciebie, najmniejszą pośród wszystkich. Twoja małość spodobała mi się i wybrałem właśnie ciebie. Powierzyłem cię moim aniołom, aby cię strzegli, nie po to, by cię uczynić wielką, lecz po to, aby zachowali twoją małość. Teraz zaś chcę rozpocząć wielkie dzieło wypełniania Mojej woli. Z nią nie będziesz czuła się większa, przeciwnie – Moja wola uczyni cię jeszcze mniejszą.

W ten sposób przemówił do jedenastoletniej Luizy Piccarrety sam Zbawiciel. Dał jej za Matkę i za Przewodnika Najświętszą Maryję Pannę, która zaczęła objawiać wizjonerce wielką prawdę o życiu w Królestwie Woli Bożej.

Objawienia i niezwykła choroba

W 1865 roku w miejscowości Corato na południu Włoch przyszła na świat dziewczynka, którą Maryja miała wprowadzić w najgłębsze tajemnice woli Bożej. Luiza – takie imię dziecko otrzymało na chrzcie – miała zapłacić za ten przywilej wysoką cenę: był nią fizyczny ból, niezrozumienie, odrzucenie, samotność. Ale do śmierci powtarzała, że warto wejść na drogę cierpienia, jeśli otwiera ono serce na Boga

 

Ostatnio zmieniany piątek, 04 wrzesień 2015 19:22
dr Wincenty Łaszewski

specjalista w zakresie antropologii teologicznej, mariolog.

Najnowsze od dr Wincenty Łaszewski

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

Już 55 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions