niedziela, 03 luty 2013 18:58

Znak w grzybie atomowym

Napisał
To, co wydarzyło się 3 lipca 1969 roku na atolu Mururoa, należy zaliczyć do kategorii objawień z czasów apokaliptycznych. Taki charakter ma zresztą nie tylko, przeprowadzony w tym dniu, test broni jądrowej, ale też np. płonące 11 września 2001 roku. wieże World Trade Center. Reprezentują coś, co w dniach grozy będzie być może powszechną manifestacją nadprzyrodzonych potęg.

 

Ludzkość zobaczy wśród dymów i zgliszczy kłębiące się postacie szatanów. By do tego nie dopuścić, trzeba powiedzieć „stop” czarnej pokusie uruchomienia mechanizmu zagłady. Może dlatego pierwsze z tej kategorii objawienie było drogowskazem z nieba. 

Tamto wydarzenie na atolu Mururoa nie było mile widziane. Ludzie dowiedzieli się o tym dopiero po 20 latach. Stało się to za sprawą artykułu Christophera Dickeya opublikowanego w tygodniku „Newsweek”. Tytuł nic nam nie mówi: „A Bad Rap for the Force de Frappe?”. Wiele mówi jednak dołączone do niego zdjęcie...

 

Ostatnio zmieniany piątek, 04 wrzesień 2015 19:12
dr Wincenty Łaszewski

specjalista w zakresie antropologii teologicznej, mariolog.

Najnowsze od dr Wincenty Łaszewski

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Nowość!

Wszystkie numery

Piszą dla nas

  •  misjonarka, znawca kultury i religii Indii

  • teolog, konsultant ds. sekt i ruchów religijnych

  • Fizyk, pracował naukowo w Instytucie Maxa Plancka w Niemczech oraz instytucie badawczym SINTEF w Norwegii. Interesuje się metodologią i filozofią nauki oraz relacją między wiarą a nauką. Wydawca "Miesięcznika Egzorcysta", prezes Zarządu wydawnictwa Monumen.

Już 33 pozycje


Powered by JS Network Solutions