poniedziałek, 03 luty 2020 20:14

UFO, sypialniani goście i energia życiowa

Napisał

W czasie zdarzeń związanych z obecnością istot, które pojawiają się w czasie manifestacji UFO, lub odwiedzin nocnych gości zauważalny jest pewien niepokojący surrealistyczny obraz. Chodzi mianowicie o istoty – byty, które nie tylko powodują koszmarne przeżycia, ale „żywią” się naszą energią życiową.

Co mają wspólnego średniowieczne wampiry z Bedroom Visitors (Sypialniani Goście)? Czy jest to kolejny  mit, czy płynie z tego głębszy aspekt, który współcześnie można przełożyć na inny język? Średniowieczny wampir ukazywany był często jako istota nadprzyrodzona o ludzkiej sylwetce z dużymi „kłami”, którymi wysysał krew swojej ofiary, a przy tym samym powodował jej zupełne poddanie się, jakby ofiara była pod wpływem hipnozy lub transu.

Podobne sytuacje znamy z wizyt sypialnianych gości. Tego typu symptomy są dobrze znane badaczom zjawisk duchowych i zbieżne z dawnym wampiryzmem. John Keel w czasie badań doszedł do wniosku, iż siła stojąca za UFO posiada cechy transmogryfikacyjne, czyli sprawiające wrażenie materialnej, ale tak naprawdę składającej się z energii o wysokim spektrum elektromagnetycznym, która może pojawiać się pod wieloma formami. Współcześni sypialniani goście często są wiązani z istotami z UFO, którzy nachodzą ludzi w swoich sypialniach, stosują te same sprytne techniki jak dawne wampiry. Podobnie jak średniowieczne inkuby i sukuby, pozostawiają na ciałach swoich ofiar różne znaki w postaci blizn i nacięć.


Drodzy Czytelnicy,

okladka E099 1120

wspierajmy się nawzajem w tym trudnym czasie! Temat nowego numeru „Miesięcznika Egzorcysta to Śmierć - brama do życia. Zakupów możesz dokonać w naszej księgarni internetowej MONUMEN.PL

Polecamy

  • najnowszy numer „Miesięcznika Egzorcysta”, również w wersji cyfrowej.
  • prenumeratę „Miesięcznika Egzorcysta” w wersji papierowej lub cyfrowej
  • duży wybór książek oraz archiwalne numery miesięcznika, także w wersji cyfrowej oraz
  • dewocjonalia.

Nie musisz wychodzić z domu. „Miesięcznik Egzorcysta” i książki prześlemy na Twój adres.

Bądźmy razem

Zespół „Miesięcznika Egzorcysta”

Wszystkie numery

Piszą dla nas

Już 67 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem