poniedziałek, 03 luty 2020 20:14

UFO, sypialniani goście i energia życiowa

Napisał

W czasie zdarzeń związanych z obecnością istot, które pojawiają się w czasie manifestacji UFO, lub odwiedzin nocnych gości zauważalny jest pewien niepokojący surrealistyczny obraz. Chodzi mianowicie o istoty – byty, które nie tylko powodują koszmarne przeżycia, ale „żywią” się naszą energią życiową.

Co mają wspólnego średniowieczne wampiry z Bedroom Visitors (Sypialniani Goście)? Czy jest to kolejny  mit, czy płynie z tego głębszy aspekt, który współcześnie można przełożyć na inny język? Średniowieczny wampir ukazywany był często jako istota nadprzyrodzona o ludzkiej sylwetce z dużymi „kłami”, którymi wysysał krew swojej ofiary, a przy tym samym powodował jej zupełne poddanie się, jakby ofiara była pod wpływem hipnozy lub transu.

Podobne sytuacje znamy z wizyt sypialnianych gości. Tego typu symptomy są dobrze znane badaczom zjawisk duchowych i zbieżne z dawnym wampiryzmem. John Keel w czasie badań doszedł do wniosku, iż siła stojąca za UFO posiada cechy transmogryfikacyjne, czyli sprawiające wrażenie materialnej, ale tak naprawdę składającej się z energii o wysokim spektrum elektromagnetycznym, która może pojawiać się pod wieloma formami. Współcześni sypialniani goście często są wiązani z istotami z UFO, którzy nachodzą ludzi w swoich sypialniach, stosują te same sprytne techniki jak dawne wampiry. Podobnie jak średniowieczne inkuby i sukuby, pozostawiają na ciałach swoich ofiar różne znaki w postaci blizn i nacięć.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Dr. Paul Kopetzky sobota, 08 luty 2020 08:16 napisane przez Dr. Paul Kopetzky

    JCH zbawił także ufo, kimkolwiek jest jak i całe boże wszechświecie.

    Raportuj
  • Link do komentarza Bartek sobota, 08 luty 2020 01:01 napisane przez Bartek

    Nie wiem co wy tam w redakcji bierzecie, ale odstawcie - za mocny szajs :D

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

Już 59 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions