wtorek, 03 wrzesień 2019 08:30

Zaburzenie tożsamości płciowej u dzieci

Napisane przez

Czy pokazanie dzieciom drag queen uczy je szacunku do każdego człowieka? Czy sposobem, aby pomóc dzieciom cierpiącym na zaburzenie tożsamości płciowej, jest utwierdzanie ich w przekonaniu, że płeć jest kwestią wyboru? Jeszcze kilka lat temu te pytania wydawały się absurdalne.

Jesteśmy świadkami dynamicznej ofensywy zwolenników uczenia „akceptacji dla różnorodności”. Nauka ta polega m.in. na organizowaniu przez szkoły czy biblioteki publiczne spotkań dzieci z drag queen – mężczyznami w charakterystycznym, ostrym makijażu, przebranymi w suknie. Drag queen mają agresywnie czerwone, groteskowo powiększone usta, oczy pomazane czarnym linerem i ciężkie, sztuczne rzęsy. Porowata skóra ze śladami zarostu (lub wręcz z gęstym zarostem) pokryta jest grubą warstwą pudru i różu. Damska peruka nawet nie udaje naturalnych włosów. Drag queen noszą karykaturalnie seksualizujące ubranie – kabaretki, wysokie obcasy, skąpe mini, obcisłe damskie bluzeczki ukazujące owłosiony tors, suknie balowe itp.

Cel spotkań z drag queen

Co robią podczas spotkania z dziećmi i młodzieżą? Wykonują wyuzdane tańce, zachęcają do seksu analnego, prezentują dziewczętom bindery (opaski ściskające na biust, aby go zminimalizować), zachęcają do korzystania ze specyfików hormonalnych hamujących proces dojrzewania, by przygotować się do operacji mającej upodobnić do płci przeciwnej.

Dokumentację takiego wydarzenia z biblioteki publicznej w Waszyngtonie opublikowały niedawno kobiety, którym udało się nagrać sporą część pokazu, zanim je z niego wyrzucono. Na ujawnionych niedawno zdjęciach ze spotkania w bibliotece publicznej w Portland uśmiechnięty drag queen rozciąga się na ziemi, a na nim leżą, tuląc się, małe dzieci. Inny przykład: 11-letni chłopiec o pseudonimie Desmond is Amazing, przebrany za drag queen, wykonuje taniec tzw. egzotyczny w klubie dla LGBT, a dorośli obrzucają go pieniędzmi.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

 • dyrektor Komitetu Duszpasterskiego PCS, kurator wystawy Całunu przy Sanktuarium św. Jana Pawła II, lider krakowskiej wspólnoty Koinonia, politolog i publicysta

 • teolog, koordynatorka Misji
  Polskiej Instytutu Ewangelizacji
  Świata. Współinicjatorka
  Projektu Armia Dzieci

 • doktor teologii
  moralnej, katechetka

Już 59 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions