czwartek, 02 maj 2013 10:07

Bioenergoterapia choroba naszych czasów

Napisał

Czy chrześcijanin może i czy powinien za wszelką cenę szukać uzdrowienia z choroby? Czy Szatan może dokonywać uzdrowień? Jeżeli na oba te pytania odpowiemy twierdząco, to staniemy przed poważnym problemem: czy zdrowie za wszelką cenę i czy czasem nie zapłacimy więcej niż ono warte?

 

Nieporządek duchowy często doprowadza do problemów z ciałem. Sfera duchowa ma wpływ na fizyczną i odwrotnie („w zdrowym ciele zdrowy duch”). Również cierpienie i choroba mają swój wymiar nadprzyrodzony i dopiero w odniesieniu do Boga mogą znaleźć swój sens. Człowiek chory może być napełniony strachem, lękiem, złością, może być zgryźliwy, zbuntowany i załamany. To pogarsza jego kondycję i doprowadza do choroby duszy.

Jest to „niewykorzystane” cierpienie, które powoduje ogromne spustoszenie w ciele i w duszy chorego. Jeśli odniesie on swoje cierpienie do Boga i nada mu sens, uwolni swoje wnętrze od przywiązania do rzeczy ziemskich i może lepiej rozumieć świat duchowy i w nim wzrastać. Dopuszczenie przez Boga choroby nie jest umniejszeniem człowieka, ale elementem oczyszczenia i przygotowaniem go do bycia lepszym i mądrzejszym, poddanym Jego woli, co w konsekwencji prowadzi do zbawienia. Bóg nie zostawia człowieka samemu sobie, ale wspiera go i daje potrzebne środki do wytrwania w chorobie bądź do jej przezwyciężenia. Wszystkie działania Boga wynikają z miłości do człowieka.

 

 

Ostatnio zmieniany piątek, 04 wrzesień 2015 17:19
ks. Grzegorz Daroszewski

Dyrektor Gdańskiego Centrum Informacji o Sektach i Nowych Ruchach Religijnych

1 komentarz

 • Link do komentarza maszy niedziela, 09 październik 2016 08:54 napisane przez maszy

     Bioenergoterapia, jako zjawisko o zasięgu społecznym, pozostaje ponadto dziedziną działania wielu oszustów. http://www.lidiamiron.pl/bioenergoterapia/
  Zamiast dawać energię, bioenergoterapeuta może ją zabrać od pacjenta i w ten sposób bardzo go osłabić.
  Ludzi bezwzględnie wykorzystujących rozpacz osób nieuleczalnie chorych i ich rodzin, zbijających fortuny na dawaniu fałszywej nadziei.
  Ogłaszając swą wszechmoc w leczeniu każdej choroby, odciągają chorych od normalnych terapii, które mogłyby zakończyć się wyleczeniem.
   Dziesiątki świadectw osób poszkodowanych przez nieznanego pochodzenia "bioenergię" pokazują, że poddanie się zabiegowi "energetycznemu", szczególnie, gdy w trakcie zabiegu lub po nim wystąpiły jakieś somatyczne odczucia, owocuje groźnymi następstwami.
  Są to negatywne skutki psychoduchowe: między innymi nie dające się leczyć farmakologicznie depresje, skłonność do wchodzenia w okultyzm.
  Destrukcji ulegają więzi z rodziną i osobami bliskimi, wzmagają się niewytłumaczalne seryjne niepowodzenia życiowe, które, co najbardziej tajemnicze, mogą dotykać całej rodziny, nawet w kolejnych pokoleniach.
  [Mówione słowa hipnozy mogą być również przesyłane poprzez modulowaną energię elektromagnetyczną, bezpośrednio do tych części ludzkiego mózgu, które reprezentują podświadomość – na przykład, bez użycia jakiegokolwiek urządzenia technicznego dla odbioru i kodowania przesłania i osoba, wyeksponowana do takiej influencji, nie ma szansy na kontrolę wejścia tych informacji.] http://www.lidiamiron.pl/bioenergoterapia/
  Zamiast dawać energię, bioenergoterapeuta może ją zabrać od pacjenta i w ten sposób bardzo go osłabić.
  Kołatanie i szybsze, bolesne bicie serca, może zrobić się słabo, zrobić ciemno przed oczami (mroczki), wywołują napięcia mięśni którymi dodatkowo drżą lub wywołują ból drżących mięśni, bardzo silne częstotliwości sygnałów, które się zapętlają jak rekursja, dotyczące nieświadomego post-hipnotycznego nakazu np. o pilnym powrocie do domu.


  Broń psychofizyczna może zabić z daleka, produkować lub powodować przewlekłą chorobę, zamieniają ludzi w przestępców lub szaleńców i nieodpowiedzialnych ludzi, powodują ich upadek na ziemię lub potknięcie, katastrofe lotniczą, kolejową lub samochodową w kilka sekund, powoduje każdy wstrząs klimatyczny, uszkodzenie urządzeń.
  Broń ta może wywołać szkodliwy efekt psychologiczny, upośledza ruchy, koordynację i tony mięśni, zmienia funkcje różnych układów organizmu. Mogą kontrolować ludzi, manipulować dowolny obiekt biologiczny i zmienić obraz życia ludności. Przy ciągłym procesie psychofizycznym mogą potajemnie kontrolować ludzi zupełnie poza ich świadomością. Ofiary żyją wśród ludzi z podwójnym życiem, agentów imputujących im podprogowe sterujące przekazy.   Wpływają na zachowanie wszelkich grup i całego społeczeństwa. Ofiarami specjalnych eksperymentów mogą być utalentowani ludzie, żołnierze i oficerowie, sportowcy, więźniowie, osoby psychicznie chore i całkowicie zdrowe. Polowanie na ofiary odbywają się zarówno w miastach jak i małych miejscowościach.
  Zmapowany katalog naszych myśli, elektroniczne osobowości o których sami nie zdajemy sobie sprawy, przypominają następujące po sobie (podprogowe) stany hipnotyczne.
  Mogą one naśladować dobro i zło, na tym polega cała zabawa, aby kontrolować wszystko co w umyśle (pozytywne i negatywne) i nie dać takiej osobie czasu na zastanowienie bo to by oznaczało wybudzenie z transu, a tego nie chcą.

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

 • Fizyk, pracował naukowo w Instytucie Maxa Plancka w Niemczech oraz instytucie badawczym SINTEF w Norwegii. Interesuje się metodologią i filozofią nauki oraz relacją między wiarą a nauką. Wydawca "Miesięcznika Egzorcysta", prezes Zarządu wydawnictwa Monumen.

 •  

  historyk idei, socjolog, publicysta, redaktor kwartalnika „Christianitas”.

Już 42 pozycjie


Powered by JS Network Solutions