niedziela, 03 listopad 2013 19:02

Zgadzam się dźwigać ten krzyż

Napisał

Nad jej córką modlili się egzorcyści i członkowie różnych wspólnot. Niech świadectwo cierpienia i zaufania Bogu umocni innych, którzy są w podobnej sytuacji.

 

W kontekście doświadczeń i spotkań z osobami dotkniętymi działaniem zła, dręczonymi i opętanymi, coraz częściej zadaję sobie pytanie, z jak wielką tajemnicą mamy do czynienia. Samo uzewnętrznienie się złego ducha, jego działanie i wyrażanie się w językach, jest przejściem poza naszą rzeczywistość, dotknięciem świata, którego my tak naprawdę nie znamy.

 

Dotykamy również tajemnicy samego Boga – tego wielkiego misterium. Możemy doświadczać wielkiej mocy i siły, jaka płynie od Jezusa Chrystusa, Jego działania i tego, że na Jego słowo zgina się wszelkie kolano. Bóg ma moc i działanie nieprzeniknione. I tylko On może prawdziwie leczyć i uwalniać...

 

Ostatnio zmieniany piątek, 04 wrzesień 2015 16:13
ks. Jarosław Cielecki

Pochodzi z parafii Niegowić. Jest dyrektorem agencji informacyjnej Vatican Service News w Rzymie. Jako dziennikarz brał udział w pielgrzymkach Jana Pawła II i Benedykta XVI, wchodząc w skład Volo Papale. Jest autorem kilku książek i filmów dokumentalnych oraz założycielem i opiekunem charyzmatycznych grup modlitewnych we Włoszech, którym patronuje bł. Jan Paweł II. Był bliskim współpracownikiem śp. bpa Pavla Hnilicy. Obecnie jest jednym z najbliższych współpracowników kard. Ivana Diasa, byłego prefekta Kongregacji Ewangelizacji Narodów i Krzewienia Wiary.

Najnowsze od ks. Jarosław Cielecki

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

Już 59 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions