środa, 02 październik 2019 12:30

Wierzę w całkowite uwolnienie

Róża – pod nazwą pięknego kwiatu ukrywa się też groźna choroba skóry. Choruję na nią od 30 lat. W szpitalu powiedziano mi, że na chorobę tę nie ma lekarstwa i trzeba nauczyć się z nią żyć.

Kilka lat temu trafiłam do kobiety, która leczy różę wahadełkiem. Pomogła mi, róża zniknęła, pozostał tylko niewielki obrzęk. Ta kobieta powiedziała mi, że mam zdolności do leczenia wahadełkiem i poradziła, żebym sama nauczyła się takiego sposobu leczenia. Zrobiłam więc odpowiedni kurs i zaczęłam posługiwać się wahadełkiem.

Wkrótce potem pojawiły się lęki, drżenie, kołatanie serca. Udałam się do lekarza. Zrobiono mi EKG, ale badania nie wykazały choroby serca. Poszłam więc do kobiety leczącej wahadełkiem i poprosiłam ją, żeby mi pomogła. Po sesji poczułam się lepiej. Ale złe samopoczucie powróciło po dwóch tygodniach. Sytuacja zaczęła się powtarzać.

Wahadełko i egzorcystka

Dwa lata temu dostałam w prezencie pod choinkę książkę o wróżeniu wahadełkiem i tablicę w kształcie koła z alfabetem. Zaczęłam, trzymając wahadełko nad tablicą, zadawać różne pytania, a wahadełko wskazywało mi kolejne litery i dostawałam odpowiedź. Najpierw otrzymałam informację, że weszłam w kontakt z „wyrocznią”, później, że jestem w kontakcie z „Michałem Archaniołem” – ale nie świętym. Ów Michał Archanioł polecił mi modlić się za męża, który już od wielu lat nie przystępował do spowiedzi. Dostałam też polecenie modlitwy za siebie, bo – jak mówił „Michał Archanioł” – „ty też dużo nagrzeszyłaś”. Modliłam się całymi dniami. Potrafiłam odmówić 15 koronek różańca dziennie. Myślałam, że po nawróceniu męża nie będę musiała się tyle modlić. W końcu mąż przystąpił do sakramentu pokuty i pojednania. Ale teraz musiałam modlić się za innych – na okrągło.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

Już 57 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions