sobota, 27 lipiec 2019 08:45

Moce od demonów

Napisane przez Ilona

Kilka lat temu, kiedy moja mama poważnie chorowała na serce, poszłam z nią do sklepu ze zdrową żywnością. Sklep prowadziła kobieta, która leczyła niekonwencjonalnymi metodami. Popatrzyła tylko na moją mamę i postawiła diagnozę. Następnie zapisała jakieś specyfiki. Przy okazji powiedziała, na jaką chorobę zmarł mój dziadek.

Później kontaktowałyśmy się jeszcze z innym „uzdrowicielem”, który zajmował się irydologią (oceniał stan zdrowia na podstawie wyglądu tęczówki oka). Ten człowiek wprowadził mnie później w reiki. Niestety, moja mama zmarła w ciągu 2 miesięcy. Wówczas usłyszałam jakiś wewnętrzny głos: Ty będziesz pomagać ludziom. Nie był to wytwór mojej wyobraźni, ale realne odczucie, które sprawiło, że zaczęłam czegoś intensywnie szukać.

Reiki

Wkrótce potem udałam się do wspomnianego „uzdrowiciela”. Mężczyzna oprócz irydologii posługiwał się także akupunkturą, akupresurą (uciskanie odpowiednich punktów na ciele człowieka) oraz stosował różnego rodzaju masaże. On zachęcił mnie do reiki. Pomógł mi przy tym nawiązać kontakty i niebawem przystąpiłam do pierwszego stopnia inicjacji reiki.

Inicjację prowadził mistrz z Polski południowej. Mówił, że reiki jest metodą leczenia energią całkowicie zgodną z religią chrześcijańską. Na potwierdzenie tego na stole przed osobą inicjowaną stał obraz z Panem Jezusem i zapalona świeca. Byłam praktykującą katoliczką, więc wiara miała dla mnie istotne znaczenie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

Już 59 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions