piątek, 29 marzec 2019 08:35

Tajemnica dziadka

Napisane przez Marianna

Mój dziadek należał do grupy spirytystów. W jego domu regularnie odbywały się seanse spirytystyczne. Mnie na świecie jeszcze wtedy nie było. Świadkiem tych seansów był mój ojciec.

Od dzieciństwa bałam się ciemności i słyszałam głosy. Głos mówił mi np.: Czekam na ciebie, Należysz do mnie. Czasami namawiał mnie do zła.

Wizja

Kiedy miałam dziesięć lat, stanęła przy mnie ciemna postać, która weszła we mnie. W tym momencie nie mogłam się poruszyć, bardzo się bałam. W latach studenckich zostałam wychłostana przez jakąś postać. Czułam fizyczne razy. To nie był sen. Rano sprawdziłam, czy mam ślady na ciele. Śladów nie było.

Kiedy tylko więcej się modliłam, przychodziły do mnie te postacie. Były one w różnym wieku. Pastwiły się nade mną. Szczególnie pamiętam jedną wizję: byłam na cmentarzu, widziałam szczątki dzieci. Kilkoro mężczyzn i kobiet rozkoszowało się tym widokiem. Zapraszali mnie do siebie. Mówili do mnie: Jesteś taka jak my. Należysz do nas.

Skojarzyłam, że wizja ta ma związek z aborcją, ale ja jej nie popełniłam. Potem modliłam się i pytałam Boga, dlaczego widziałam taki obraz. Głos wyjaśnił mi, że mój dziadek był ginekologiem i dokonywał aborcji. Zapytałam się matki, czy jest to możliwe. Powiedziała, że tak. Przez cały Wielki Post modliłam się za każde dziecko zabite przez dziadka. Przychodziły mi do głowy imiona tych dzieci.


Drodzy Czytelnicy,

okladka E099 1120

wspierajmy się nawzajem w tym trudnym czasie! Temat nowego numeru „Miesięcznika Egzorcysta to Śmierć - brama do życia. Zakupów możesz dokonać w naszej księgarni internetowej MONUMEN.PL

Polecamy

 • najnowszy numer „Miesięcznika Egzorcysta”, również w wersji cyfrowej.
 • prenumeratę „Miesięcznika Egzorcysta” w wersji papierowej lub cyfrowej
 • duży wybór książek oraz archiwalne numery miesięcznika, także w wersji cyfrowej oraz
 • dewocjonalia.

Nie musisz wychodzić z domu. „Miesięcznik Egzorcysta” i książki prześlemy na Twój adres.

Bądźmy razem

Zespół „Miesięcznika Egzorcysta”

Wszystkie numery

Piszą dla nas

 • egzorcysta, kierownik duchowy, rekolekcjonista, wykładowca psychologii, społecznik, organizator przemyskiej katolickiej rozgłośni radiowej „Ave Maria

 • adiunkt w katedrze Teologii Moralnej i Ekumenicznej KUL, rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu

 • redaktor naczelny
  czasopisma „Królowa
  Różańca Świętego”

Już 67 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem