piątek, 29 marzec 2019 08:35

Tajemnica dziadka

Mój dziadek należał do grupy spirytystów. W jego domu regularnie odbywały się seanse spirytystyczne. Mnie na świecie jeszcze wtedy nie było. Świadkiem tych seansów był mój ojciec.

Od dzieciństwa bałam się ciemności i słyszałam głosy. Głos mówił mi np.: Czekam na ciebie, Należysz do mnie. Czasami namawiał mnie do zła.

Wizja

Kiedy miałam dziesięć lat, stanęła przy mnie ciemna postać, która weszła we mnie. W tym momencie nie mogłam się poruszyć, bardzo się bałam. W latach studenckich zostałam wychłostana przez jakąś postać. Czułam fizyczne razy. To nie był sen. Rano sprawdziłam, czy mam ślady na ciele. Śladów nie było.

Kiedy tylko więcej się modliłam, przychodziły do mnie te postacie. Były one w różnym wieku. Pastwiły się nade mną. Szczególnie pamiętam jedną wizję: byłam na cmentarzu, widziałam szczątki dzieci. Kilkoro mężczyzn i kobiet rozkoszowało się tym widokiem. Zapraszali mnie do siebie. Mówili do mnie: Jesteś taka jak my. Należysz do nas.

Skojarzyłam, że wizja ta ma związek z aborcją, ale ja jej nie popełniłam. Potem modliłam się i pytałam Boga, dlaczego widziałam taki obraz. Głos wyjaśnił mi, że mój dziadek był ginekologiem i dokonywał aborcji. Zapytałam się matki, czy jest to możliwe. Powiedziała, że tak. Przez cały Wielki Post modliłam się za każde dziecko zabite przez dziadka. Przychodziły mi do głowy imiona tych dzieci.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

Już 57 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions