piątek, 25 styczeń 2019 11:43

Zasypiam z modlitwą na ustach

Napisane przez Kinga

Jestem studentką. Gdy miałam 5 lat i pewnego dnia leżałam na kanapie, zobaczyłam jakąś postać w kolorze turkusowym, która leżała koło mnie. Nie wiem, czy była to kobieta czy mężczyzna. Uśmiechnęłam się do tej postaci, ale po chwili zaczęłam się jej bać. Zawołałam mamę, która jednak zbagatelizowała całe zdarzenie.

W szkole podstawowej z kolegami i koleżankami wywoływałam duchy. Zdarzyło się to może 2-3 razy. Była świeczka, biała kartka. Nie wiem, kto nas do tego namówił. Po powrocie do domu po takim seansie czułam dyskomfort, obawiałam się, że duch może mi nadal towarzyszyć. W tym czasie w każdą niedzielę chodziłam do kościoła.

Zatajałam grzech

Gdy miałam 16 lat, chłopak, w którym – wydawało mi się – byłam zakochana, chciał ze mną współżyć. Nie zgodziłam się, więc mnie porzucił. Było to dla mnie bardzo bolesne. Wówczas postanowiłam sobie, że nigdy się nie zakocham, natomiast będę mścić się na nim i na innych mężczyznach w ten sposób, że będę ich rozkochiwała w sobie i pozostawiała. Postanowienie to dokładnie wypełniałam. Teraz widzę, że było to głupie podejście. Już w klasie maturalnej miałam stosunki seksualne z kolegą i brałam tabletki antykoncepcyjne. Przez dłuższy lub krótki czas byłam związana z kilkoma chłopcami, nieraz jednocześnie z dwoma. Współżyłam z nimi, ale grzech ten zatajałam na spowiedzi.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

Już 59 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions