wtorek, 10 kwiecień 2018 21:00

Zrobiłam porządek w mojej duszy

Napisane przez Martyna

W czasie robienia porządków na strychu usłyszałam jakiś huk, który trudno z czymś skojarzyć. Następnego dnia w mieszkaniu w obecności mojej koleżanki ktoś rzucił monetą w szafę. Moneta odbiła się od szafy i uderzyła mnie w głowę. Moneta była ciepła.

Dwa lata temu zaczęłam wróżyć z kart. Zajmowałam się tym przez rok. Kilka razy wywoływałam duchy. Kiedy zaszłam w ciążę, przestałam wróżyć, zwróciłam się do Boga. Zaczęłam również chodzić do kościoła. Dodam, że do kościoła nie chodziłam kilka lat. W tym czasie nie przystępowałam do sakramentów.

Dwa tygodnie temu, w dzień zaduszny, poszłam z koleżanką na strych kamienicy, w której mieszkam. Na strychu obie poczułyśmy się nieprzyjemnie, zrobiło nam się zimno. Miałyśmy wrażenie, że ktoś z nami jest. Muszę dodać, że odkąd wprowadziłam się do tej kamienicy (było to cztery lata temu), na strychu byłam tylko raz. Na ścianie strychu zobaczyłam wyrysowany odwrotnie krzyż, nad nim trzy siódemki, pod krzyżem trzy szóstki oraz napis: „Welcome to hell!”. Obok widniał wydrapany pentagram. To była pamiątka po poprzednich mieszkańcach. Cztery lata temu widziałam te znaki, ale wówczas nie zwróciłam na nie uwagi. Nie uświadomiłam sobie, że są to znaki satanistyczne. Następnego dnia odkryłam, że kalendarz, który stał na szafce, ktoś postawił na podłodze. Jeszcze trzy razy kalendarz zmieniał miejsce, aż wreszcie go podarłam.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

  • kapłan diecezji białostockiej, doktor teologii moralnej (Uniwersytet Papieski na Lateranie), były egzorcysta i wykładowca na Archidiecezjalnym Wyższym Seminarium Duchownym w Białymstoku, kapelan hospicjum

  • Redaktor Naczelny miesięcznika Egzorcysta

  • teolog, religioznawca, wykładowca UKSW, konsultor Rady do Spraw Dialogu Religijnego Konferencji Episkopatu Polski

Już 59 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions