środa, 05 kwiecień 2017 00:20

Czy terapia doprowadziła do rozpadu mojego małżeństwa?

Chciałam się rozwijać, osiągać sukcesy, więc warsztaty wydały mi się na tyle obiecujące, że gotowa byłam zapłacić za nie niemałą kwotę. Po kilku spotkaniach czułam się rewelacyjnie. Nareszcie mogłam powiedzieć, że rozumiem samą siebie.

Mam 32 lata, jestem wykształconą kobietą, mam dobrze płatną pracę. Dwa lata temu zetknęłam się z warsztatami rozwoju osobistego dla kobiet prowadzonymi przez Ewę Foley.

Nauczycielka jogi, medytacji, hipnozy

Ewa Foley jest bardzo popularnym coachem w Polsce. Z jej notki biograficznej można dowiedzieć się, że pracowała jako dyrektor personalny w amerykańskiej korporacji, prowadziła też firmę konsultingową, a przez kilkanaście lat mieszkała wraz mężem dyplomatą w Australii. Tam kształciła się w zakresie medycyny holistycznej i doradztwa życiowego. Potem została mistrzem praktykiem NLP, nauczycielką jogi i medytacji oraz praktykiem SBF (Soul Body Fusion), która ma przywracać harmonię na każdym poziomie życia. Foley od lat prowadzi warsztaty dla kobiet, oferując im drogę do szczęścia i spełnienia. Jest specjalistką w zakresie hipnozy, Huny (wersji dawnych wierzeń hawajskich) i szamanizmu. Poza tym propaguje pozytywne myślenie. Mówi o sobie, że jest też nauczycielką życia oraz założycielką Instytutu Świadomego Życia.

Na swoich warsztatach Foley uczy medytacji i autohipnozy. Stosuje ćwiczenia oddechowe, wizualizacje, afirmacje (stymulowanie rozwoju osobistego przez akceptację siebie). Jej warsztaty to psychologia pozytywna w praktyce. Uświadamia kobietom, że powinny przede wszystkim zadbać o siebie i własny rozwój. Uczy je dostrzegać, że są niedoceniane i że zasługują na więcej. Przekonuje, że mają się realizować i być niezależne. W efekcie kobiety uczą się swojej „prawdziwej wartości”.

Lampka ostrzegawcza powinna zapalić się już po zaznajomieniu się z takimi danymi na temat Ewy Foley. Ja jednak się z nimi nie zapoznałam, a nawet gdybym to zrobiła, pewnie nie dostrzegłabym żadnego zagrożenia. Ludzie darzą zaufaniem psychoterapie i treningi rozwoju osobistego. Uznają je za coś wartościowego, co może pomóc im w życiu.

Ostatnio zmieniany sobota, 08 kwiecień 2017 01:29

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

Już 57 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions