czwartek, 07 styczeń 2016 21:36

Niebezpieczne spotkania z UFO

Napisał

Wokół zjawisk określanych zbiorczą nazwą „UFO”, narosło wiele sprzecznych interpretacji. Nawet ich świadkowie różnią się radykalnie w zeznaniach. Jest jednak jeden wspólny niepokojący element świadectwa osób, które przeżyły spotkania z UFO są zatrważające. „Goście z kosmosu” oddziałują destrukcyjnie na ciało i duszę człowieka.

 

Po wielu latach badań nad zjawiskiem UFO coraz większa część ufologów zaczyna sobie uświadamiać, że siła, która stoi za tym zjawiskiem, wcale nie ma kosmicznego charakteru. Do takiego przekonania doszło kilku badaczy już w 50. latach ubiegłego stulecia. Wyjaśniali oni, że UFO stanowi formę zjawiska paranormalnego, a nie kosmicznego (John Keel, Jacques Vallée). Ponadto dały się zauważyć wpływ oraz manipulacje ludźmi przez UFO, przypominające oddziaływanie demoniczne.

 

Śmiercionośne spotkania

Siła, która ukrywa się za UFO, posiada gigantyczną możliwość manipulowania ludzką psychiką. Okazuje się, że osoby, które zetknęły się z tą mocą, doznają traumy. Często prowadzi ona do rozstrojów psychicznych, a nawet do samobójstw. Wiele kontaktów z UFO kończyło się nie tylko szokiem, ale wręcz śmiercią. Tak było np. w Brazylii. W okolicach Parnaramy w krótkim czasie doszło do ok. 500 obserwacji związanych z UFO. Przypadki, w których ludzie stracili życie, były przerażające. Z rozmów wynikało, że „przybysze” zwyczajnie ranili ludzi lub powodowali ich śmierć poprzez promienie świetlne, które kierowali w ich stronę.

Ostatnio zmieniany czwartek, 04 luty 2016 15:47

Drodzy Czytelnicy,

okladka E099 1120

wspierajmy się nawzajem w tym trudnym czasie! Temat nowego numeru „Miesięcznika Egzorcysta to Śmierć - brama do życia. Zakupów możesz dokonać w naszej księgarni internetowej MONUMEN.PL

Polecamy

  • najnowszy numer „Miesięcznika Egzorcysta”, również w wersji cyfrowej.
  • prenumeratę „Miesięcznika Egzorcysta” w wersji papierowej lub cyfrowej
  • duży wybór książek oraz archiwalne numery miesięcznika, także w wersji cyfrowej oraz
  • dewocjonalia.

Nie musisz wychodzić z domu. „Miesięcznik Egzorcysta” i książki prześlemy na Twój adres.

Bądźmy razem

Zespół „Miesięcznika Egzorcysta”

Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

  • doktor teologii, wieloletnia misjonarka w Libii, archiwistka Zgromadzenia Franciszkanek Misjonarek Maryi

  • Reporter, eseista, dziennikarz, producent i publicysta Grzegorz Górny jest założycielem znanego katolickiego kwartalnika “Fronda”, w którym pełni także funkcję redaktora naczelnego. Od wielu lat zaangażowany jest w produkcję wielu cykli telewizyjnych na takich stacjach jak TVP1, TVP2, TVP Polonia i TVP Historia. Książki, które wyszły spod jego pióra, tłumaczone są na wiele języków (m.in. angielski, bułgarski, słoweński i węgierski) i zyskują popularność na całym świecie. Grzegorz Górny został odznaczony Rycerskim Krzyżem Zasługi przez prezydenta Węgier. Jego felietony ukazują się regularnie na stronie internetowej portalu wPolityce.pl, gdzie dzieli się ze swoimi czytelnikami przemyśleniami dotyczącymi  m.in. sytuacji politycznej w Polsce i na świecie, a także porusza tematy związane z kościołem katolickim. Obecnie prowadzi także Klub Trójki na antenie Programu 3 Polskiego Radia. 

    Jest laureatem wielu prestiżowych konkursów branży dziennikarskiej, księgarskiej i filmowej. Wśród jego najważniejszych statuetek wyróżnić można np. nagrodę SDP im. J. Zielińskiego, Grand Press i Feniksa.

  • absolwentka Karmelitańskiego Instytutu Duchowości (teologia duchowości chrześcijańskiej), autorka publikacji na temat duchowości

Już 67 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem