piątek, 11 lipiec 2014 20:09

Brońmy prof. Bogdana Chazana!

 

 

Trwa wielka nagonka medialna, polityczna i administracyjna na prof. Bogdana Chazana, który odmówił wykonania aborcji w kierowanym przez siebie szpitalu - podkreśla dr inż. Antoni Zięba w vidoblogu pro-life "Tylko życie ma przyszłość!".
 
Efektem tej nagonki są konkretne decyzje administracyjne. Prezydent Gronkiewicz-Waltz zwolniła prof. Bogdana Chazana z zajmowanego stanowiska dyrektora Specjalistycznego Szpitala im Świętej Rodziny w Warszawie. Wcześniej NFZ nałożył na szpital karę w wysokości 70 tys. zł. "Musimy bronić prof. Bogdana Chazana" - apeluje Zięba. Ten uczciwy i szanowany lekarz-ginekolog zapewne będzie się odwoływał od decyzji prezydent i NFZ.

 

"Broniąc prof. Chazana bronimy też samym siebie przed zapędami totalitarnymi lewicowych środowisk. Jeżeli dziś udałoby się im złamać zasadę wolności sumienia odnośnie lekarzy, to kolejną grupą zawodową będą nauczyciele. Tak jak to jest na Zachodzie, gdzie nauczycieli przymusza się do prowadzenia demoralizującej edukacj seksualnej. Batalia o prof. Bogdana Chazana jest de facto batalią o wolność sumienia każdego z nas" - zaznacza Zięba.
 

 

Więcej informacji: www.pro-life.pl

Ostatnio zmieniany piątek, 11 lipiec 2014 20:15
dr inż. Antoni Zięba

polski inżynier, nauczyciel akademicki, działacz pro-life, publicysta.

Najnowsze od dr inż. Antoni Zięba

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

Już 57 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions