czwartek, 13 marzec 2014 08:31

Jedyne takie miejsce...

Napisał

 

Między Suchą Beskidzką a Wadowicami, 50 km od Krakowa, w szerokiej kotlinie, niedaleko ujścia rzeki Paleczki do Skawy, tuż nad tworzonym zalewem w Świnnej Porębie w Beskidzie Makowskim odnajdziesz cudowne, spokojne miejsce, z dala od zgiełku cywilizacji. Zachwyci Cię piękno beskidzkich lasów i wszechogarniająca cisza.

 

Ośrodek wypoczynkowo rekolekcyjny Totus Tuus im. Ks. Kard. Karola Wojtyły w Zembrzycach szczególnie sprzyja modlitwie, rozmowie z Bogiem, wyciszeniu oraz wypoczynkowi. Oferta jest bardzo szeroka i otwarta, ponieważ grupy i wspólnoty mogą również zorganizować własne rekolekcje. Pomogą w tym komfortowe warunki zakwaterowania, smaczne jedzenie, miła obsługa i bliskość natury.

 

Obiekt składa się z trzech zespołów budynków, z których każdy zwany jest „Polaną”. Całość usytuowana jest na 14-hektarowej ogrodzonej posesji malowniczo położonej wśród lasów, z potokiem. Ośrodek może przyjąć około 250 gości. Do ich dyspozycji jest kaplica, pięć klimatyzowanych sal konferencyjnych, z których największa może pomieścić 250 osób, boiska sportowe, alejki spacerowe, plac zabaw dla dzieci. Ośrodek jest również doskonałą bazą wypadową do wielu interesujących miejsc: Kraków, Wieliczka. Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Lanckorona i wiele innych.

 

W najbliższym czasie odbędą się następujące rekolekcje:

 

- Droga do Emaus – jak rozpoznać Jezusa - 28.03 - 30.03.2014 - prowadzi: Dr Jilson Mathiu Kakkattupilly

- Rekolekcje formacyjne - Szkoła chwały - 01.05 - 03.05.2014 - prowadzi: Maria Vadia

- Rekolekcje pod hasłem - Słowo ma Moc - 29.05 - 31.05.2014 - Ks. Antonello Cadeddu

- Jednodniowe spotkanie - Tchnienie Ducha Świętego - 01.06.2014 - ks. Antonello Cadeddu

- Rekolekcje biblijne - W świetle Chrystusa - 08.06 - 10.06.2014 - prowadzi: ks.dr.Jose Maniparampil

 

Więcej szczegółowych informacji (w tym dojazd samochodem, autokarem, dane GPS) znajduje się na stronie internetowej ośrodka pod adresem: www.totus-tuus.com.pl

 

Ośrodek wypoczynkowo rekolekcyjny Totus Tuus im. Ks. Kard. Karola Wojtyły / 34-210 Zembrzyce 503

Telefon: +48 33 874 41 86; +48 734 165 929

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Ostatnio zmieniany czwartek, 13 marzec 2014 08:48
Redakcja

Redakcja strony internetowej

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

  • Wydawca "Miesięcznika Egzorcysta", prezes Zarządu wydawnictwa Monumen. Fizyk, pracował naukowo w Instytucie Maxa Plancka w Niemczech oraz instytucie badawczym SINTEF w Norwegii. Interesuje się metodologią i filozofią nauki oraz relacją między wiarą a nauką. 

  • trener rozwoju osobistego, członek Rady Konferencji Episkopatu Polski, związana z Ruchem Światło-Życie

  • profesor psychologii, autorka książki „Seeing Myself. The New Science of Out-of-Body Experiences”, Londyn 2017 („Widząc siebie. Doświadczenia pozacielesne jako nowa dziedzina nauki”)

Już 59 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions