środa, 12 luty 2014 13:06

Kurs anty-gender. Zapisy do 15 marca

Napisał
W chwili, gdy gender wkracza do polskich szkół i przedszkoli, rodzi się oddolny opór rodziców, którym zależy na dobru swoich dzieci. Postanowiliśmy dostarczyć im argumentów – tłumaczy ideę kursu dr Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji. – Naszymi wykładowcami są wybitni znawcy tematu: ks. prof. Tadeusz Guz, ks. prof. Dariusz Oko czy ks. dr Marek Dziewiecki – dodaje.

 

Instytut Globalizacji wraz z gliwickim i częstochowskim klubem Fronda.pl uruchamiają pierwszy w Polsce kurs anty-genderowy pt. "Gender – ukryta prawda". W zajęciach mogą uczestniczyć słuchacze z całej Polski. Miesięcznik Egzorcysta objął patronatem ten projekt.

 

Zajęcia rozpoczynają się już w marcu, rekrutacja chętnych trwa do końca lutego. Uczestniczyć zajęcia mogą słuchacze z całej polski bowiem wykłady będą umieszczane na profesjonalnej i bardzo łatwej w obsłudze platformie e-learningowej. Z tego typu szkoleń przez Internet prowadzonych przez ośrodek skorzystało dotychczas kilkuset chętnych.

 

Zainteresowanie tą inicjatywą przerosło nasze oczekiwania. W ciągu pierwszych dni od rozpoczęcia rekrutacji chęć uczestnictwa zgłosiło kilkadziesiąt osób. Zgłaszają się także osoby z zagranicy, księża, rodzice, ludzie działający przy parafiach – mówi Tomasz Teluk.

 

Na kurs można zapisać się poprzez formularz na stronie www.globalizacja.org lub wysłanie zgłoszenia i wpłatę darowizny w wysokości co najmniej 90 zł . Jest to minimalna darowizna na rzecz Fundacji na program anty-gender. Jednak dokonując wyższej wpłaty umożliwiamy studiowanie także osobom, których których nie stać na wniesienie jakiejkolwiek opłaty. Zebrane środki pozwalają walczyć z ideologią gender i rozwijać dalej projekt.

 

Ruszył też konkurs na projekt graficzny kampanii anty-gender. Nagrodami są książki o wartości 200 zł oraz bezpłatny udział w kursach organizowanych przez placówkę. Dlaczego powstał pomysł na ten konkurs?

 

Dotychczas nie ma jednolitej komunikacji wizualnej projektów anty-genderowych. Chcemy to zmienić . To szansa dla kreatywnego autora, który jest wrażliwy społecznie, wyznaje tradycyjne wartości i chce zaistnieć w szerokiej świadomości odbiorcy – wyjaśnia dr Tomasz Teluk.

 

Udział mogą wziąć profesjonaliści, jak i amatorzy. Konkurs trwa do 24 lutego br. Aby wziąć w nim udział należy przesłać projekt na adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wyboru dokona jury, po konsultacji z internautami, które odbędą się na stronie facebookowej Instytutu Globalizacji.

 

Wszelkich informacji udziela Marek Waniewski z gliwickiego klubu Fronda.pl, pod nr tel. 605 999 055.

 

Aktualizacja (27 II)

 

Z powodu dużego zainteresowania projektem organizatorzy przedłużyli rekrutację do połowy marca.

 

Projekt zyskuje sympatie coraz szerszych kręgów. O kursie informuje gliwicka kuria. Dzięki współpracy z krakowskim wydawnictwem Biały Kruk  dla najlepszych słuchaczy ufundowano wspaniałe wydanie książki pt. "Dyktatura gender"- wkrótce na stronie "Miesięcznika Egzorcysta" zostanie opublikowana recenzja tej publikacji. Znajdują się w niej teksty m.in. ks. prof. Waldemara Chrostowskiego, papieża seniora Benedykta XVI, abp Henryka Hosera, Gabriel Kuby i wielu innych.

 

Ponadto każdy, kto zapisze się do 15 marca br. i dokona w tym terminie darowizny otrzyma inne darmowe publikacje Instytutu i współpracujących z placówką partnerów.

 

 

 

 

 

 

Ostatnio zmieniany czwartek, 27 luty 2014 21:33
Wojciech Łapiński

Wieloletni redaktor portalu publicystycznego i informacyjnego Prawica.net. Publikował w "Najwyższym Czasie!", "Opcji na Prawo", "Buncie Młodych Duchem", "Miesięczniku Egzorcysta". W wolnym czasie lubi dobrą książkę i spacery z psem. Częstochowianin z wyboru.

Najnowsze od Wojciech Łapiński

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

Już 59 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions