niedziela, 21 kwiecień 2019 00:41

Największe Boże Dzieło

Napisał

Te Deum laudamus - Ciebie Boga wysławiamy.

Największe Boże Dzieło "wykonało się". Jezus Chrystus zapłacił wielkim cierpieniem za nasze winy dobrowolnie, z miłości do nas i tym samym zadośćuczynił sprawiedliwości Bożej, na mocy której słusznie powinniśmy ponieść karę za nasze grzechy. 
Sami nigdy nie moglibyśmy zapłacić za nasze winy, co oznaczałoby, że nigdy nie moglibyśmy być zbawieni, czyli bylibyśmy na wieki nieszczęśliwi.

Jednak Bóg w swym nieskończonym i niepojętym miłosierdziu otworzył nam drogę do nieba i życia wiecznego, ale musimy chcieć i wejść na tę drogę.

Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pana Naszego Jezusa Chrystusa i prawdziwej, chrześcijańskiej radości życzy redakcja i cały zespół "Miesięcznika Egzorcysta".

Ostatnio zmieniany niedziela, 21 kwiecień 2019 01:30
Redakcja

Redakcja strony internetowej

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

  • filozof, teolog, wykładowca akademicki, znawca historii mistyki, nowych ruchów religijnych i sekt, demonologii oraz problematyki okultyzmu i ezoteryzmu. Prowadzi wykłady na licznych uniwersytetach w Polsce (m. in. na KUL, Ignatianum) i za granicą. Jest konsultantem egzorcystów katolickich w kraju i za granicą oraz wykładowcą m. in. na Międzynarodowych Zjazdach Egzorcystów organizowanych przez międzynarodowe Stowarzyszenie Egzorcystów, założone przez ks. Gabriele'a Amortha.

  • reporter, eseista, publicysta, reżyser, producent filmowy i telewizyjny. Założyciel i redaktor naczelny kwartalnika „Fronda” (do maja 2012), redaktor naczelny tygodnika „Ozon” (2005-2006), autor wielu książek, albumów, licznych artykułów. Jest laureatem wielu nagród dziennikarskich, filmowych i wydawniczych.
    W 2011 r. Prezydent Węgier Pál Schmitt odznaczył Grzegorza Górnego Rycerskim Krzyżem Zasługi dla Republiki Węgierskiej.

  • redaktor naczelny
    czasopisma „Królowa
    Różańca Świętego”

Już 55 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions