poniedziałek, 18 marzec 2019 11:55

Najpierw przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło

Napisał

Poniższy wpis ukazał się pierwotnie na Facebooku Miesięcznika Egzorcysta, ale został z niego usunięty przez Facebooka. 

 

"Najpierw przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło, że nie niszczą tkanki społecznej i polskiej rodziny. Potem łatwiej będzie o kolejne kroki, o równość małżeńską z adopcją"
Tak powiedział wiceprezydent Warszawy, praktykujący homoseksualista Paweł Rabiej.

Grzech sodomski jest grzechem wołającym o pomstę do nieba. Nie można pozwolić ludziom wynaturzonym i zdegenerowanym, żeby niszczyli tkankę społeczną i polskie rodziny, a w końcu i dzieci w wyniku adopcji. Należy się temu stanowczo przeciwstawić, tak jak i karcie "Lesbijek, gejów, biseksualistów i transwestytów+" w Warszawie.

PS. Od 29 do 31 marca zapraszamy na wyjątkowe rekolekcje "Czy jestem gotowy na męczeństwo dla Chrystusa", które poprowadzi ks. prof. Waldemar Cisło.

Więcej informacji: tel. +48 (22) 266 80 20
www.miesiecznikegzorcysta.pl/rekolekcje
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dr Mariusz Błochowiak

Fizyk, pracował naukowo w Instytucie Maxa Plancka w Niemczech oraz instytucie badawczym SINTEF w Norwegii. Interesuje się metodologią i filozofią nauki oraz relacją między wiarą a nauką. Wydawca "Miesięcznika Egzorcysta", prezes Zarządu wydawnictwa Monumen.

1 komentarz

 • Link do komentarza Dziubirator niedziela, 31 marzec 2019 17:32 napisane przez Dziubirator

  Najwięcej homoseksualistów jest wśród księży. To jest niezła obłuda potępiać coś czego we własnych szeregach jest dużo więcej niż w całym społeczeństwie. KRK to szczyt obłudy.

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

 • Misjonarz, pracował w Kongo w Afryce przez 27 lat, gdzie pełnił m.in. posługę egzorcysty. Aktualnie służy modlitwą o uzdrowienie

 • redaktor tygodnika
  „Echo Katolickie”

 • reporter, eseista, publicysta, reżyser, producent filmowy i telewizyjny. Założyciel i redaktor naczelny kwartalnika „Fronda” (do maja 2012), redaktor naczelny tygodnika „Ozon” (2005-2006), autor wielu książek, albumów, licznych artykułów. Jest laureatem wielu nagród dziennikarskich, filmowych i wydawniczych.
  W 2011 r. Prezydent Węgier Pál Schmitt odznaczył Grzegorza Górnego Rycerskim Krzyżem Zasługi dla Republiki Węgierskiej.

Już 55 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions