czwartek, 13 grudzień 2018 01:54

Rekolekcje o przebaczeniu i uzdrowieniu

Napisał

Od 25 do 27 stycznia 2019 roku odbędą się rekolekcje Przebaczenie i uzdrowienie. W Jego ranach jest nasze zdrowie (Iz 53,5), które poprowadzi ks. dr Łukasz Górzyński SAC. 

Ks. Łukasz Górzyński SAC - pallotyn, duszpasterz, spowiednik, rekolekcjonista i kierownik duchowy. Posługuje modlitwą wstawienniczą oraz modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Interesuje się szczególnie współczesnymi zagadnieniami bioetycznymi i moralnymi, spowiednictwem, kierownictwem duchowym, teologią duchowości, jak również tematyką zagrożeń duchowych. Doktor teologii moralnej ze specjalizacją bioetyka teologiczna. Odpowiada za prowadzenie warsztatów o posłudze modlitwą wstawienniczą dla członków grup Odnowy Diecezji Warszawsko-Praskiej

Wszystkich serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału.

Miejsce: Dom Rekolekcyjny Księdza Orione, ul. Łaska 88, 98-220 Zduńska Wola

Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.


Więcej informacji: tel. +48 (22) 266 80 20
www.miesiecznikegzorcysta.pl/rekolekcje
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio zmieniany czwartek, 13 grudzień 2018 02:00
Redakcja

Redakcja strony internetowej

1 komentarz

  • Link do komentarza andreaoskar61 wtorek, 26 luty 2019 12:18 napisane przez andreaoskar61

    Książka: „Oczyszczenie pamięci. Jan Paweł II i uzdrowienie międzypokoleniowe” - to odpowiedź na Uchwałę 15/370/2015 Konferencji Episkopatu Polski z dnia 6 października 2015 roku w sprawie tzw. grzechu międzypokoleniowego i uzdrowienia międzypokoleniowego, w której „KEP podjęła decyzję o zakazie celebrowania Mszy świętych i wszelkich nabożeństw z modlitwą o uzdrowienie z grzechów pokoleniowych czy o uzdrowienie międzypokoleniowe, powołując się na akt Papieża Polaka, który w sposób jasny ukazuje zasadność modlitwy o uzdrowienie międzypokoleniowe. Jako dowód przywołuję świadectwo tego, co zrobił w pierwszą niedziele Wielkiego Postu 12 marca 2000 w roku Wielkiego Jubileuszu: „W tej perspektywie akty dokonane przez Papieża i akty, o które prosi, w odniesieniu do win przeszłości nabierają wartości wzorcowej i profetycznej zarówno dla religii, rządów i narodów, jak również dla Kościoła katolickiego (ja dodałbym dla każdego człowieka), któremu w ten sposób pomoże się w skuteczniejszym przeżywaniu wielkiego Jubileuszu wcielenia jako wydarzenia łaski i pojednania dla wszystkich”.
    Książkę można kupić
    http://www.andrzejbudzinski.com/

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

Już 55 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Powered by JS Network Solutions