wtorek, 28 listopad 2017 13:20

Luter i rewolucja protestancka – recenzja filmu

Napisał

Zachęcam do obejrzenia bardzo wartościowego i bardzo dobrze zrobionego filmu Grzegorza Brauna "Luter i rewolucja protestancka". 100 minut filmu dokumentalnego ogląda się z wielkim zaciekawieniem i bez chwili nudy, co jest zdumiewające przy tego rodzaju filmach. Jest to zasługa nie tylko treści, która jest niezwykle ciekawa, ale również dynamiki przedstawiania wypowiedzi poszczególnych ekspertów, animacji oraz muzyki.

Marcin Luter i protestantyzm miał gigantyczny, głęboki wpływ na dzieje ludzkości. Nie da się zrozumieć historii bez jego uwzględnienia. Wpływ ten był niezwykle destrukcyjny, a osoba Marcina Lutra i jego poglądy to temat niezwykle zakłamany. Zachęcam gorąco do oglądania filmu oraz namawiania do tego swoich księży i biskupów, naszych pasterzy. Niezwykle ważne jest bowiem, żeby ustrzec Kościół katolicki i samych katolików przed szeroko rozumianą protestantyzacją i fałszywym ekumenizmem (kosztem prawdy).

Pokazy filmu można znaleźć na stronie:
https://braunmovies.com/pokazy/

Mariusz Błochowiak
Wydawca "Miesięcznika Egzorcysta"

Ostatnio zmieniany wtorek, 28 listopad 2017 13:22

1 komentarz

  • Link do komentarza Wiaroduszek sobota, 09 grudzień 2017 07:02 napisane przez Wiaroduszek

    Rzeczywiście film. Odkodowuje zawoalowaną kłamstwem prawdę i pokazuje ze to był czas prawdziwej rewolucji ktora w porę dobrze nie odczytał Kosciol. Jak bardzo trzeba byc czujnym jesli chodzi o prawdy wiary

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

Już 41 pozycji


Powered by JS Network Solutions