poniedziałek, 07 sierpień 2017 15:14

Rekolekcje "Jezus na Wschodzie" z o. Antonello Cadeddu i o. Enrique Porcu

Napisał
Jezus Chrystus nie jest kimś dalekim, odległym i zagniewanym! On jest blisko, bliżej niż myślisz. Jeśli tylko zechcesz i Mu pozwolisz - będziesz mógł doświadczyć Jego mocy w swoim życiu. Rekolekcje "Jezus na Wschodzie" to szczególne spotkanie z okazji 25 lecia Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Gościem rekolekcji będą o. Antonello Cadeddu i o. Enrique Porcu, którzy z mocą głoszą Słowo Boże.

W tym roku diecezja zamojsko-lubaczowska przeżywa jubileusz 25-lecia swojego istnienia. Jest to czas szczególnych łask dla wszystkich diecezjan: biskupów, kapłanów i alumnów, sióstr zakonnych i wszystkich świeckich, którzy otworzą się na ten dar.

I my będziemy mogli doświadczyć tych łask przez posługę ojców: Enrique Cadeddu i Antonello Porqu, włoskich misjonarzy, którzy na codzień pracują z ubogimi w Brazylii. Jeśli więc chciałbyś doświadczyć mocy Boga, przeżyć wyjątkowy czas, posłuchać, co Bóg ma do powiedzenia o Twoim życiu - te rekolekcje są dla Ciebie!

Rekolekcje odbędą się 26 sierpnia w sobotę w Zamościu. Zapisy oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie organizatorów: http://jezusnawschodzie.pl/

Miesięcznik "Egzorcysta" jest patronem medialnym wydarzenia.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

  •  Arcybiskup Filadelfii, pochodzi z plemienia Potawatomi, jest drugim w historii USA rdzennym Amerykaninem, który otrzymał sakrę biskupią.

  • doktor patrologii, dominikanin, egzorcysta archidiecezji lubelskiej

  • Dr Hunter Baker profesor nauk politycznych na Union University w Jackson (Tennessee, USA).

    Autor głośnej książki „The End of Secularism” (2009). Laureat (2011) prestiżowej nagrody Michael Novak Award przyznawanej przez Acton Institute. 

Już 46 pozycji


Powered by JS Network Solutions