poniedziałek, 03 lipiec 2017 14:23

Rekolekcje Ognia w Ostrołęce. Kolejne spotkanie z o. Bashoborą

Napisał

11 sierpnia w Ostrołęce odbędą się Rekolekcje Ognia organizowane przez Krucjatę Wyzwolenia Człowieka. Poprowadzi je o. John Bashobora, który niedawno prowadził spotkanie na Stadionie Narodowym w Warszawie.

– Korzyści duchowe, jakie spodziewamy się, że odniosą uczestnicy Rekolekcji Ognia płyną wprost z darów Ducha Świętego, opisanych w Katechizmie Kościoła Katolickiego. Warto zauważyć, że dary Ducha Świętego, które stanowią fundament sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej - są w pewien sposób tożsame z darami o które proszą uzależnieni, ich rodziny oraz bliscy – tłumaczą organizatorzy. – Będziemy więc modlić się o to, aby uczestnicy naszych rekolekcji doznali w sobie odnowienia takich darów Ducha Świętego jak: mądrość, rozum, umiejętność, pobożność, męstwo, dar rady, bojaźń boża. Wszystko po to, aby tu na ziemi godzili się z tym czego nie mogą zmienić, mieli odwagę aby zmieniać to co mogą zmienić i cieszyli się darem mądrości, aby odróżniać jedno od drugiego – dodają.

Tematem rekolekcji będzie "Wyzwalanie człowieka z uzależnień i nałogów". Spotkanie będzie trwać w dniach 11-13 sierpnia na Hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

Szczegółowe informacje oraz zapisy znajdują się na stronie organizatorów pod tym linkiem: http://rekolekcjeognia.pl/

Rekolekcje Ognia 2017 kopia

Ostatnio zmieniany wtorek, 04 lipiec 2017 19:05

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

Już 42 pozycjie


Powered by JS Network Solutions