środa, 28 czerwiec 2017 15:28

Potworny apel feministek. W imię walki z „rasową supremacją” nawołują do abortowania białych dzieci

Napisał
Fot. Pixabay Fot. Pixabay

Nicole Valentine w feministycznym magazynie apeluje o abortowanie białych dzieci. Powód? Rzekoma „biała supremacja”. Zdaniem lewicowej aktywistki białe dzieci są „najgorszą formą opresji” oraz „przyczyną regresu” w postępowym świecie.

- W postępowym społeczeństwie często rodziny rasy białej są przeszkodą do równości i sprawiedliwości. Systemowa supremacja rasy białej jest uzależniona w pierwszym rzędzie od jednostki rodzinnej rasy białej – pisze autorka w Medusa Magazine. – Jednostki rodzinne białych muszą ulec zniszczeniu – dodaje.

Nicole Valentine twierdzi też – nie wiadomo na jakiej podstawie – że kobiety o innych kolorach skóry nie mają „prawa do decydowania o swoim ciele”. – Pora aby przestać udawać, że mają równe prawa z kobietami rasy białej po tym jak zostało dowiedzione, że istniejące systemy supremacji białych ludzi nie są bezstronne wobec wszystkich kobiet. Ponieważ supremacja białych uniemożliwia kobietom o innym kolorze skóry wolność wyboru, musimy zadbać o wyrównanie ich szans innymi sposobami – pisze Valentine.

Ostatecznie feministka nawołuje wprost do działań na rzecz nakłaniania białych kobiet do mordowania swoich nienarodzonych dzieci. – Wasze białe dzieci wzmacniają korzystną dla was supremację białych. Należy nakłonić białe kobiety, aby dokonały aborcji swoich białych dzieci, wykorzystując uzyskany w ten sposób czas i zasoby w celu pomocy kolorowym kobietom nie mającym innego wyboru niż wychowywanie swoich dzieci – apeluje Nicole Valentine. – Rozważcie adopcję kolorowych dzieci, które utraciły swoich rodziców z winy niszczycielskiej supremacji społeczeństwa rasy białej, do której się przyczyniłyście i którą popieracie – dodaje.

Współcześnie ma miejsce okropna wojna – cywilizacja życia broni się przed coraz ostrzejszymi atakami cywilizacji śmierci. Zamordowanie dziecka – oprócz moralnego zła – powoduje nieodwracalne spustoszenie w sferze fizycznej, psychicznej i duchowej kobiety. O tym aspekcie możecie przeczytać w naszej książce „Duchowe konsekwencje aborcji”. Książka dostępna jest w naszej Księgarni pod tym linkiem: http://monumen.pl/kategorie/3944-duchowe-konsekwencje-aborcji.html

Pch24.pl

3 komentarzy

 • Link do komentarza taki jeden środa, 14 luty 2018 01:17 napisane przez taki jeden

  to JEST właśnie rasizm i nazizm! to jest właśnie rasowa supremacja, mordowanie kogokolwiek, ze względu na kolor skóry.

  Raportuj
 • Link do komentarza dziadzius wtorek, 11 lipiec 2017 22:29 napisane przez dziadzius

  Czy wasza gazeta moze zaprzestac komentowania idiotek w jagorszym tego slowa znaczenui?Prosze.

  Raportuj
 • Link do komentarza em czwartek, 29 czerwiec 2017 00:09 napisane przez em

  Jezu, ratuj!

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Wszystkie numery

Piszą dla nas

Już 42 pozycjie


Powered by JS Network Solutions