wtorek, 20 czerwiec 2017 14:51

Ostatnie w tym roku akademickim dni skupienia w Lublinie

Napisał

Siostry Służebnice Wynagrodzicielki NSJ zapraszają na ostatnie w tym roku akademickim dni skupienia w Lublinie. Jest to propozycja cyklicznych dni skupienia dla wszystkich, którzy pragną budować swoje życie na Skale - Jezusie Chrystusie.

- wielkimi krokami zbliżają się nasze 7. Dni Skupienia. UWAGA!!! To już ostatnie w tym roku akademickim. Tych, którzy byli z nami przez cały rok nie trzeba zachęcać, a tych, którzy dopiero teraz chcą do nas dołączyć informujemy, że nigdy nie jest za późno - czytamy na stronie wynagrodzicielkinsj.pl. - Słowo–klucz tego spotkania to SCHEMATY. Przyjrzymy się naszym schematom myślenia i działania dotyczącym Boga, nas samych, relacji z innymi. Podyskutujemy o tym, kiedy schematy pomagają, a kiedy mogą utrudniać nam życie. W programie jak zwykle warsztaty psychologiczne, konferencja, adoracja i czas na zwykłe bycie razem - piszą organizatorzy.

Wstęp jest za dobrowolną ofiarę. Szczegóły i zgłoszenia znajdują się pod tym linkiem: http://www.wynagrodzicielkinsj.pl/

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Nowość!

Wszystkie numery

Piszą dla nas

Już 33 pozycje


Powered by JS Network Solutions