poniedziałek, 29 maj 2017 01:18

Islamista napadł na 14 kobiet. "Diabeł mi kazał"

Napisał
böhringer friedrich, licencja CC BY-SA 2.5, Wikimedia Commons böhringer friedrich, licencja CC BY-SA 2.5, Wikimedia Commons

Azylant z Afganistanu został skazany przez sąd w Wiedniu na dwa lata więzienia za to, że w ciągu kilku miesięcy napadł na kilkanaście kobiet. Przestępca twierdzi, że żałuje tych czynów, do których namówił go diabeł. Napady miały charakter seksualny.

25-latek jest imigrantem z Afganistanu, który otrzymał status uchodźcy. Od listopada do lutego napadł łącznie 14 kobiet w wieku 18-36 lat. Mężczyzna molestował seksualnie ofiary symulując stosunek seksualny. Próbował je również lubieżnie dotykać, co udało mu się w pięciu przypadkach. Dziewięć ofiar zdołało się obronić.

Jak opowiadała przed sądem jedna z ofiar afgańskiego zboczeńca, mężczyzna znienacka objął ją poniżej pasa, a później złapał w kroku. Od tego momentu kobieta cierpi na ataki paniki i boi się wychodzić samotnie na ulice.

Napastnik został złapany dzięki szeroko zakrojonej akcji policji oraz upowszechnieniu wizerunku poszukiwanego.

Afgańczyk mówił przed sądem, że ma nadzieję, iż „ktoś pomoże mu stać się na powrót dobrym człowiekiem”. Do Austrii przybył prosić o azyl ze względu na „problemy z talibami”. Do napadania kobiet zaś „skłonił go jakiś diabeł”.

Bandyta miał też przeżywać miłosne rozterki, bo zakochał się sześć miesięcy temu, ale kobieta mająca zostać w przyszłości jego żoną przebywa obecnie w Pakistanie.

Pch24.pl

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 29 maj 2017 01:21

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Nowość!

Wszystkie numery

Piszą dla nas

  •  

     Politolog, publicysta, ekspert ekonomiczny, prezes Instytutu Globalizacji.

  •  Arcybiskup Filadelfii, pochodzi z plemienia Potawatomi, jest drugim w historii USA rdzennym Amerykaninem, który otrzymał sakrę biskupią.

  • psycholog, terapeuta, kierownik Zakładu Psychologii AWF w Warszawie, członek Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich.

Już 33 pozycje


Powered by JS Network Solutions