czwartek, 11 maj 2017 16:34

Straszliwe żniwo odpuszczenia recept. „EllaOne” kupowana na potęgę

Napisał
Fot. Pixabay (ilustracyjne) Fot. Pixabay (ilustracyjne)

Środek wczesnoporonny „EllaOne”, który prowadzi do uśmiercenia poczętego dziecka, od ponad dwóch lat jest dostępny bez recepty. Efekt: kilkudziesięciokrotny wzrost sprzedaży.

Pigułka ta jest środkiem hormonalnym o silnym działaniu poronnym. Zażycie jej uniemożliwia zarodkowi zagnieżdżenie się w macicy, co prowadzi do śmierci.

Jeszcze trzy lata temu środek ten był dostępny wyłącznie na receptę po wcześniejszych badaniach lekarskich. W styczniu 2015 roku decyzją Komisji Europejskiej środek ten miał stać się dostępny dla każdego obywatela kraju członkowskiego UE. Oznacza to, że zakupić go może nawet osoba niepełnoletnia. „EllaOne” w Polsce ma ten status od kwietnia 2015 roku.

„Nasz Dziennik” informuje, że sprzedaż śmiercionośnej pigułki w ciągu trzech lat wzrosła 23-krotnie.

Aborcja farmakologiczna, która ma być skutkiem zażycia tego specyfiku jest nie tylko niszcząca nowe życie, ale ze względu na mocne działanie hormonalne może być również niebezpieczna dla kobiet decydujących się na ten straszliwy krok.

Aborcja - mimo szumu medialnego i fałszywych informacji - prowadzi do poważnych konsekwencji fizycznych i psychicznych, nie tylko u kobiety. Pozostaje także poważnie uszkodzona sfera duchowa. Na ten temat więcej informacji można znaleźc w ksiązce naszego wydawnictwa, "Duchowe konsekwencje aborcji". Więcej informacji na ten temat w tym linku: http://www.miesiecznikegzorcysta.pl/biblioteka/item/1378-duchowe-konsekwencje-aborcji

Telewizjarepublika.pl; rp.pl; naszdziennik.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Nowość!

Wszystkie numery

Piszą dla nas

Już 36 pozycji


Powered by JS Network Solutions