wtorek, 31 styczeń 2017 17:35

Wstrząsające świadectwo o aborcji. "To zmieniło nasze życie" (WIDEO)

Napisał
Fot. YouTube Fot. YouTube

- Jestem filmowcem. W 2003 roku pojechałem na zdjęcia do filmu, który miał opowiadać o tym, w jaki sposób aborcja niszczy całe narody. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że ten film zmieni życie wszystkich, którzy przy nim pracują - tymi słowami zaczyna się mocne świadectwo opublikowane przez RCS TV na YouTube. To, co ten człowiek przeżył potem, pozostanie w nim do końca życia.

- Jednym z miejsc, które odwiedziliśmy był Wiedeń. Tam obrońcy życia, którzy modlą się przed klinikami aborcyjnymi zaprosili nas, abyśmy zobaczyli tą walkę, tę wojnę o życie ludzi - mówi bohater. - Powiedziano nam, że możemy pójść na nocleg do byłej kliniki aborcyjnej, która na skutek działania obrońców życia została zamknięta kilka tygodni przed naszym przyjazdem. Każdego dnia dziękowaliśmy Panu Bogu za to, co pozwolił naszym kamerom zarejestrować - mówi filmowiec.

Ekipa wybrała się potem do miejsca, gdzie znajduje się jedyny w Austrii piec, który spełnia przepisy do spalania "odpadów biomedycznych". Co tam ujrzeli? Poniżej pełne świadectwo.


Drodzy Czytelnicy,

okladka E099 1120

wspierajmy się nawzajem w tym trudnym czasie! Temat nowego numeru „Miesięcznika Egzorcysta to Śmierć - brama do życia. Zakupów możesz dokonać w naszej księgarni internetowej MONUMEN.PL

Polecamy

  • najnowszy numer „Miesięcznika Egzorcysta”, również w wersji cyfrowej.
  • prenumeratę „Miesięcznika Egzorcysta” w wersji papierowej lub cyfrowej
  • duży wybór książek oraz archiwalne numery miesięcznika, także w wersji cyfrowej oraz
  • dewocjonalia.

Nie musisz wychodzić z domu. „Miesięcznik Egzorcysta” i książki prześlemy na Twój adres.

Bądźmy razem

Zespół „Miesięcznika Egzorcysta”

Wszystkie numery

Piszą dla nas

  • filozof, teolog, wykładowca akademicki, znawca historii mistyki, nowych ruchów religijnych i sekt, demonologii oraz problematyki okultyzmu i ezoteryzmu. Prowadzi wykłady na licznych uniwersytetach w Polsce (m. in. na KUL, Ignatianum) i za granicą. Jest konsultantem egzorcystów katolickich w kraju i za granicą oraz wykładowcą m. in. na Międzynarodowych Zjazdach Egzorcystów organizowanych przez międzynarodowe Stowarzyszenie Egzorcystów, założone przez ks. Gabriele'a Amortha.

  • psycholog i fizjoterapeuta

  • przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów (A.I.E.)

Już 67 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem