piątek, 24 kwiecień 2015 09:53

Jezus na Wschodzie

Napisał

4 lipca na Stadionie OSiR w Zamościu rekolekcje wygłosi ojciec John Baptist Bashobora. Jednym z patronów medialnych wydarzenia jest „Miesięcznik Egzorcysta”.

„Chcę być spełniony, chcę żyć pełnią życia!” Na pewno wielu z nas o tym marzy, jednak szarość dnia codziennego przysłania nam nasze marzenia i radość. To, co wydarzy się 4 lipca w Zamościu na miejskim stadionie pozwoli Ci wyjść z tej szarości i doświadczyć nowej jakości życia. Tego dnia odbędą się rekolekcje „Jezus na Wschodzie”. Osobą prowadzącą będzie o. John Baptist Bashobora, świadek żywej obecności Jezusa Chrystusa, głoszący z wielką mocą Jego Słowo. Ten wyjątkowy czas doświadczenia obecności żywego Boga zakończy się modlitwą za chorych. Będzie to szczególne wydarzenie ewangelizacyjne w naszej diecezji zamojsko-lubaczowskiej, połączone w tym roku ze spotkaniem młodzieży Exodus Młodych, które odbędzie się od 1 do 3 lipca przy stadionie OSiR.
Zasmakuj czym jest pełnia życia! Jezus woła Ciebie i zaprasza: „Jeśli ktoś jest spragniony, a wierzy we Mnie – niech przyjdzie do Mnie i pije!” (J 7,37). Przyjdź do Jezusa i zaczerpnij Daru NOWEGO ŻYCIA!

Więcej informacji

 

Ostatnio zmieniany piątek, 24 kwiecień 2015 10:33
Redakcja

Redakcja strony internetowej


Drodzy Czytelnicy,

okladka E099 1120

wspierajmy się nawzajem w tym trudnym czasie! Temat nowego numeru „Miesięcznika Egzorcysta to Śmierć - brama do życia. Zakupów możesz dokonać w naszej księgarni internetowej MONUMEN.PL

Polecamy

  • najnowszy numer „Miesięcznika Egzorcysta”, również w wersji cyfrowej.
  • prenumeratę „Miesięcznika Egzorcysta” w wersji papierowej lub cyfrowej
  • duży wybór książek oraz archiwalne numery miesięcznika, także w wersji cyfrowej oraz
  • dewocjonalia.

Nie musisz wychodzić z domu. „Miesięcznik Egzorcysta” i książki prześlemy na Twój adres.

Bądźmy razem

Zespół „Miesięcznika Egzorcysta”

Wszystkie numery

Piszą dla nas

  • Redaktor Naczelny miesięcznika Egzorcysta

  • kapłan Archidiecezji Warszawskiej, profesor zwyczajny i kierownik Katedry Egzegezy Starego Testamentu na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, laureat Nagrody Ratzingera 2014

  •  Arcybiskup Filadelfii, pochodzi z plemienia Potawatomi, jest drugim w historii USA rdzennym Amerykaninem, który otrzymał sakrę biskupią.

Już 67 pozycji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem