niedziela, 03 luty 2013 18:58

Znak w grzybie atomowym

Napisał
To, co wydarzyło się 3 lipca 1969 roku na atolu Mururoa, należy zaliczyć do kategorii objawień z czasów apokaliptycznych. Taki charakter ma zresztą nie tylko, przeprowadzony w tym dniu, test broni jądrowej, ale też np. płonące 11 września 2001 roku. wieże World Trade Center. Reprezentują coś, co w dniach grozy będzie być może powszechną manifestacją nadprzyrodzonych potęg.

 

Ludzkość zobaczy wśród dymów i zgliszczy kłębiące się postacie szatanów. By do tego nie dopuścić, trzeba powiedzieć „stop” czarnej pokusie uruchomienia mechanizmu zagłady. Może dlatego pierwsze z tej kategorii objawienie było drogowskazem z nieba. 

Tamto wydarzenie na atolu Mururoa nie było mile widziane. Ludzie dowiedzieli się o tym dopiero po 20 latach. Stało się to za sprawą artykułu Christophera Dickeya opublikowanego w tygodniku „Newsweek”. Tytuł nic nam nie mówi: „A Bad Rap for the Force de Frappe?”. Wiele mówi jednak dołączone do niego zdjęcie...

 

Ostatnio zmieniany piątek, 04 wrzesień 2015 19:12
dr Wincenty Łaszewski

specjalista w zakresie antropologii teologicznej, mariolog.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Nowość!

gif opowiesci biblijne2

Wszystkie numery

W naszej księgarni

Piszą dla nas

  • Polska dziennikarka mieszkająca na stałe w Japonii. 

  • redaktor naczelny
    czasopisma „Królowa
    Różańca Świętego”

  • Medioznawca, religiolog, wykładowca Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Autorka m.in. książek „Quo vadis Nowa Ero? New Age w Polsce” (1999), „Cuda na sprzedaż. Oblicza polskiej transformacji” (2008).

Już 32 pozycje


Powered by JS Network Solutions