czwartek, 03 październik 2013 22:57

Dziecko w machinie gender

Napisał

Paranauka głosząca, że płeć nie jest cechą nadaną w momencie poczęcia przez Stwórcę, lecz wyłącznie tworem kulturowym, który można dowolnie formować, a nawet wybierać, szturmem zdobyła sobie miejsce w programach wykładów i badań wyższych uczelni. Naukowcy z uwagą pochylają się nad kwestią, czy płeć to cecha nabyta i czy Bóg stwarzając nas, mógł się pomylić.

 

Bzdura, głupota, herezja? A może totalitarna ideologia, która ma na celu zdeprawowanie dzieci, a następnie uczynienie z nich przedmiotu seksualnego zniewolenia? Celem ideologów gender jest zniszczenie rodziny i wypromowanie związków homo-, bi- i transseksualnych oraz uzyskanie jak największych przywilejów dla par żyjących w tego typu relacjach, łącznie z przyznaniem im prawa do adopcji dzieci.

 

 

Ostatnio zmieniany piątek, 04 wrzesień 2015 17:18
dr Tomasz Teluk

 

 Politolog, publicysta, ekspert ekonomiczny, prezes Instytutu Globalizacji.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Nowość!

gif opowiesci biblijne2

Wszystkie numery

W naszej księgarni

Piszą dla nas

  • reporter, eseista, publicysta, reżyser, producent filmowy i telewizyjny. Założyciel i redaktor naczelny kwartalnika „Fronda” (do maja 2012), redaktor naczelny tygodnika „Ozon” (2005-2006), autor wielu książek, albumów, licznych artykułów. Jest laureatem wielu nagród dziennikarskich, filmowych i wydawniczych.
    W 2011 r. Prezydent Węgier Pál Schmitt odznaczył Grzegorza Górnego Rycerskim Krzyżem Zasługi dla Republiki Węgierskiej.

  • psycholog i fizjoterapeuta

  • autor książek, publicysta.

Już 32 pozycje


Powered by JS Network Solutions