wtorek, 09 maj 2017 15:44

Rekolekcje "Rozeznawanie duchowe drogą pełnienia woli Bożej" (16-18.06.2017 Zduńska Wola)

Napisał

Miesięcznik Egzorcysta organizuje kolejne rekolekcje. Wygłosi je ksiądz Krzysztof Kralka SAC. Tematem rekolekcji będzie "Rozeznawanie duchowe drogą pełnienia woli Bożej". Wszystkich serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału.

Termin: 16-18.06.2017 (piątek – niedziela)

Miejsce: Rekolekcje odbędą się w Domu Rekolekcyjnym Księdza Orione w Zduńskiej Woli, miejscowości narodzin św. Maksymiliana Maria Kolbego.
Organizator: Miesięcznik Egzorcysta
Prowadzący: Ks. Krzysztof Kralka SAC

Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.


Więcej informacji: tel. +48 (22) 266 80 20
www.miesiecznikegzorcysta.pl/rekolekcje
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPISY

 

 

Prowadzący

Prowadzący: Ks. Krzysztof Kralka SACks. Kralka

Pallotyn , ewangelizator i formator ewangelizatorów. Jest założycielem i dyrektorem Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji oraz moderatorem generalnym Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca zrzeszającej w 100 wspólnotach przeszło 8000 osób. Prowadzi wieczory uwielbienia oraz modlitwy o uzdrowienie. Autor kilkunastu książek.

 

 

 

 

 

Plan rekolekcji

PLAN REKOLEKCJI

piątek:

- 17.00 – 18.00 zakwaterowanie

- 18.00 kolacja

- 19.00 Msza św. z nauką wprowadzającą

- 21.00 – 22.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

-23.00 – 6.00 cisza nocna

 

sobota:

- 8.00 modlitwa poranna

- 8.30 śniadanie

- 9.00 konferencja – Etapy życia duchowego i etapy rozeznawania + modlitwa

- 10.30 przerwa kawowa

- 11.00 konferencja – Piramida wartości w życiu człowieka + modlitwa

- 12.45 obiad

- 15.00 konferencja - Proces rozeznawania indywidualnego i wspólnotowego + modlitwa

- 16.30 przerwa kawowa

- 17.00 spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu

- 18.00 kolacja

- 19.00 Msza Święta

- 20.15 modlitwa o uzdrowienie

- 23.00 – 6.00 cisza nocna

 

niedziela:

- 7.30 modlitwa poranna

- 8.00 śniadanie +kawa

- 9.00 konferencja Reguły rozeznawania duchowego + modlitwa

- 11.00 Msza św. z nauką

- 13.00 obiad

- pożegnanie i wyjazd uczestników

 

Pokoje i cena

Zapewniamy zarówno zakwaterowanie jak i całodzienne wyżywienie wraz z przerwami na kawę. Mamy do dyspozycji następujące pokoje: 1, 2,  4, - osobowe.

Cena rekolekcji obejmuje dwa noclegi i posiłki podczas trwania rekolekcji:

pokój 1 osobowy - 250 zł

pokój 2 osobowy  - 210  zł od osoby

pokój 4 osobowy - 210zł od osoby

bez noclegu - 170 zł od osoby

Wyżywienie obejmuje: kolację w piątek, śniadanie, obiad i kolację w sobotę oraz śniadanie i obiad w niedzielę

Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPISZ SIĘ

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 26 czerwiec 2017 16:18

2 komentarzy

 • Link do komentarza Dominik wtorek, 30 maj 2017 01:27 napisane przez Dominik

  Tak, należy wysłać maila lub skontaktować się na podany nr telefonu. Ze swojej strony zapewniam też o modlitwie w Pani sprawie.

  Raportuj
 • Link do komentarza matka piątek, 26 maj 2017 14:28 napisane przez matka

  Szczęść Boże.
  Jestem matką młodej kobiety (l.33) i babcią wnuka ( l.11), która jest mężatką już 11 lat.
  Córka od kilku lat już odsunęła się od naszej rodziny, nawet stara się o rozwód z mężem, który ją bardzo kocha, syn tez na początku sprzeciwiał się, aby matka wyprowadziła się z domu, gdzie mieszkali (dom jej teściów) a to za sprawą pewnej wspólnoty do której nalezy przez namowę pewnych osób, które nie postepują zgodnie z nauką Chrystusową, choć wiele o tym mówią, jestem juz tego pewna, ponieważ zasiegam juz od 4 lat informacji w róznych instytucjach świeckich, duchownych, zakonach i są zgodni co do tego, że to co się tam mówi, dzieje nie jest zgodne nauczaniem Biblii i wartościami chrześcijańskimi. Zachowanie mojej córki bardzo się zmieniło od tego czasu jak ich poznała, modli się, przyjmuje komunię św. lecz zachowuje się tak jakby była wręcz niewierząca, nie rozmawia z matką, (kocham córkę nad życie i wnuka) dziś bardzo źle mnie traktują, mówią o złej energii a conajgorsze wmawiają to mojemu wnukowi, który teraz się mnie boi i nie chce odwiedzać a kiedyś było miedzy nami całkiem odwrotnie. Zawsze byłam im pomocna,nigdy nie narzucałam sie, nie wtracałam w zycie córki i jej rodziny co wszyscy potwierdzą. Obwinia mnie o coś czego nigdy nawet nie myslałam i nie zrobiłam, nazywa toksyczną matką,mówi, że nie kocha męża, że Bóg chce naszego szczęścia itp. rzeczy, nielogiczne i sprzeczne z wartosciami chrześcijańskimi. Córka kiedys pisała do mnie i mówiła, że jestem jej najlepszą przyjaciółką, że mnie bardzo kocha i że jej bardzo pomagam i wspieram w cięzkich sytuacjach(posiadam maile i smsy i inne dowody) . A teraz mówi, że ktoś kto jest jej kierownikiem duchowym i jego świecki przyjaciel zielarz( człowiek bardzo tajemniczy i mówi niedorzeczne rzeczy, zaprzyjanił się z moją córka bardzo blisko, tak, że żona zielarza rozwiodła sie z nim a teraz córka chce to zrobić) i jakiś egzorcysta zabronili sie jej modlić za mnie bo jestem zagrożeniem duchowym dla niej. Myślę i pytałam księży, ze to nielogiczne! To ja na nikogo nic złego nie mówię, nigdy bym nie oczerniłą nikogo! a tam sie to dzieje cały czas. Nie myslę, żebym była złym człowiekiem skoro wiele osób wierzących, ale nie tylko słowami mnie lubi i szanuje, to tam sie uczy niezgody, zaniku kontaktów....
  Ja od kilku lat zgłębiam juz wiedzę biblijną, słucham rekolekcji, egzorcystów również. Przynależę równiez do stowarzyszenia, gdzie pomagamy ludziom terminalnie chorym, starszym itp. Wszyscy tam są bardzo wierzący i znaja sytuację mojej rodziny). Analizujemy również ten problem, zarówno jak i z duchownymi i zakonami, gdzie szukałam pomocy i wszyscy zgodnie twierdzą, że to co się tam dzieje nie może być działaniem Ducha Św. Dochodzi tam do kłamstw, złej interpretacji Pisma Św., często do okropnych słów. agresji słownej...
  Teraz "natknęłam się " na Wasze pismo i znalazłam w nim od razu prawdziwe natchnienie Ducha Św. Bóg chyba mnie kieryje na takie rzeczy i ludzi, które dają mi coraz większe rozeznanie duchowe i naprowadzają co powinnam z tym zrobić. Chciałabym wiedzieć, co o tym myślą egzorcyści, czytam wiele i slucham na YT i często słysze o fałszywych prorokach czy ludziach, którzy wykorzystuja Boga do różnych swoich interesów, ze trzeba uważac na takich i mówia kiedy. Mnie juz prawie wszystko sie zgadza z tym co sie "tam" dzieje", pragne skończyć ten koszmar, nasza rodzina jest rozbita, schorowana, niektóre osoby maja depresję, zięć jest załamany i musimy go pilnować, żeby sie nic złego nie stało, nie potrafi nic robić , jest w takim stanie, jego matka wdowa od niedawna starsza kobieta schorowana po wypadku ledwo z tym daje sobie radę, nasza rodzina jest zrujnowana, znoszczona a co gorsza cos musi sie wmawiac mojemu wnukowi, bo uzywa słów, ktorych nigdy dziecko samo nie wymysli.
  Prosze o pomoc.
  Pragnę pojechać na rekolekcje 16-18.06.2017 r. "Rozeznawanie duchowe drogą pełnienia woli Bożej", które byłyby dla mnie bardzo pomocne i mojej rodziny. Mam też kilka pytań i chciałabym porady co mam robić. Napisze również na maila i podam swoje dane.
  Proszę o rezerwację dla 4 osób z 2 noclegami w Domu Rekolekcyjnym.
  Rezerwację rozumiem powinnam przesłać mailem.
  Pozdrawiam, z Bogiem.
  załamana matka

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Nowość!

gif opowiesci biblijne2

Wszystkie numery

W naszej księgarni

Piszą dla nas

Już 32 pozycje


Powered by JS Network Solutions