wtorek, 16 maj 2017 14:06

Tak wygląda „tolerancja” aborterów i lewaków wobec niemieckich prolajferów (WIDEO)

Napisał
Fot. YouTube Fot. YouTube

Już za niecały miesiąc w miastach całej Polski przejdą Marsze dla Życia i Rodziny. Mimo medialnych ataków, można w nich maszerować spokojnie. Tymczasem obrońcy życia w Niemczech nie mają tego komfortu.

Materiał opublikowany ponad dwa lata temu przez Bractwo Małych Stópek pokazuje, jak wielką nienawiść do życia żywią antychrześcijańskie środowiska w Niemczech. Marsz dla Życia, który zgromadził ponad 5 tysięcy osób, musiał być ochraniany przez policję. Kontrmanifestanci m.in. z tzw. antyfaszystowskich środowisk prowokowali, a nawet przenikali do marszu dla życia.

– Naraz dało się słyszeć gwizdy i obraźliwe hasła: „Maryja powinna była dokonać aborcji”, „Jezus Chrystus to oszołom” czy „Nie mamy króla ponad aborcję”. Podczas berlińskiego marszu dla życia policja wiele razy musiała interweniować. W trakcie pochodu, doszło nawet do paru zatrzymań – czytamy w opisie filmu.

Atakujący marsz pokazują wulgarne gesty wobec obrońców życia. Na początku marszu jeden z przeciwników życia wziął biały krzyż i rozbił go na oczach maszerujących.

Poniżej pełen materiał opublikowany przez Bractwo Małych Stópek na YouTube.

W tym roku w Polsce Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami miast 11 czerwca. Jego hasłem będzie: „Czas na rodzinę!”

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Nasze książki

Nowość!

Wszystkie numery

W naszej księgarni

Piszą dla nas

Już 32 pozycje


Powered by JS Network Solutions